La Liga: Betis pokonuje Valencie na Mestalla!

La Vanguardia

W sobotni wieczór Valencia mierzyła się o ligowe punkty z Betisem. Podopieczni Manuela Pellegriniego pokonali Nietoperzy 2:0, a na listę strzelców wpisali się Sergio Canales oraz Cristian Tello.

Valencia kolejny już raz zaprezentowała się bardzo mizernie w stosunku do swojego rywala. W poprzedniej kolejce mieli szczęście, że rywal był z niższej półki co skutkowało wywalczeniem co najmniej remisu. Teraz jednak ich przeciwnicy dysponowali większą klasą, którą potwierdzili na boisku. Gospodarze wciąż muszą pracować nad sobą, sporo do wykonania ma także Javi Garcia – nowy trener Nietoperzy.

Strzelanie rozpoczął w 19. minucie Sergio Canales, który wykorzystał zagranie od Joaquina i całkowicie zaskoczył defensywę gospodarzy z bramkarzem na czele. Legenda Betisu dopisała sobie także drugą asystę w 74. minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Tello. Valencia zagrała bardzo mizernie, prezentują bardzo nierówną formę, jednak ten i ostatni mecz pokazały, że jest jeszcze dużo do poprawy.