Kylian Mbappe: Liverpool jest jak dobrze naoliwiona maszyna

mg.co.za

Kylian Mbappe w ciągu dwóch lat stał się jedną z największą gwiazd w świecie futbolu. Zawodnik jest czołową postacią Paris Saint-Germain, więc nic dziwnego, że przykuwa uwagę innych, dużych marek z Europy.

Sam Mbappe mimo młodego wieku (ma 21 lat) pokazuje dojrzałe podejście do swojego statusu. Wyklucza na razie odejście z PSG i zapowiada pomoc drużynie do samego końca w walce o najważniejsze tytuły. Tym samym odrzucił plotki o możliwym transferze do Realu Madryt.

To nie jest ten moment. Mamy styczeń, wyobraźmy sobie, że coś potwierdzę i każdy będzie o tym mówił. Nie odbije się to dobrze na samym PSG. Na sto procent zostawię w tym klubie. Chcę pomóc mu w rozwoju i zdobyć wiele tytułów. Otrzymałem wielkie wsparcie w tym miejscu. Przeszedłem do Paryża mając 18 lat, z wielkim talentem, ale to tutaj osiągnąłem status super gwiazdy. Muszę być skoncentrowany – stwierdził Mbappe w rozmowie dla BBC Sports.

Jednocześnie 21-latek docenił postawę Liverpoolu w bieżącym sezonie. A co ciekawe, z “The Reds” również był łączony.

To co robi Liverpool w tym sezonie jest niesamowite. Są jak dobrze naoliwiona maszyna, odnaleźli odpowiedni rytm. Nie odnieśli porażki. Kiedy patrzysz na nich wszystko wydaje się łatwe, a wcale tak nie jest. Są skupieni, grają co trzy dni i ciągle wygrywają. Jedyny ich problem, że wszyscy teraz na nich patrzą. Ale to mocny zespół z bardzo dobrym trenerem – powiedział Francuz.

Źródło: Goal.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi