Kylian Mbappe jednak zostanie w PSG? Namawia go sam prezydent Francji

https://twitter.com/KMbappe/status/1369773483312439304/photo/1


Przyszłość Kyliana Mbappe wciąż pozostaje nieprzesądzona. Jak podaje “RTL” do pozostania na Parc des Princes namawia 23-latka prezydent Francji, Emmanuel Macron.

Saga transferowa z udziałem Kyliana Mbappe trwa w najlepsze. Chociaż wydawało się, że sprawa jest zamknięta i Francuz niemal na pewno opuści Paryż latem na rzecz Realu Madryt, to kolejne informacje podawane przez media każą poddać tę tezę w wątpliwość.

Najpierw dementowane były plotki, mówiące o tym jakoby Mbappe już podpisał kontrakt z Realem. Sam zainteresowany udzielił wywiadu, w którym powiedział, że nie podjął jeszcze decyzji odnośnie swojej przyszłości. I choć przez wielu uznawane to było jedynie za dyplomatyczną odpowiedź, może być inaczej.

Coraz więcej mówi się o tym, że katarscy szejkowie wciąż są w grze i oferowane przez nich wynagrodzenie może skusić Mbappe. Jak informuje “RTL” nie tylko właściciele PSG przekonują młodą gwiazdę do pozostania w dotychczasowym klubie. Ma być w to zamieszany również Emmanuel Macron, prezydent Francji, ubiegający się obecnie o reelekcję.

Mbappe i Macron poznali się kilka lat temu i od tamtego czasu rzekomo utrzymują bliskie relacje. Według francuskich dziennikarzy panowie rozmawiali kilkukrotnie w ostatnim czasie. Podczas tych rozmów polityk miał nakłaniać gracza PSG na podpisanie nowej umowy z klubem.

W tym sezonie Mbappe wystąpił w 39 spotkaniach. Zdobył w nich 31 bramek i zanotował 22 asysty.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.