Kulesza: Mamrot ma nasze wsparcie

Ireneusz Mamrot / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Po braku zwycięstw z Cracovią i Górnikiem Zabrze w mediach pojawiły się plotki iż Ireneusz Mamrot pożegna się z Jagiellonią Białystok.

Widziałem, że wczorajsze informacje wywołały spory niepokój wśród kibiców. Dla wielu możliwe zwolnienie trenera było wręcz absurdalną informacją, dlatego pragnę wszystkich uspokoić. Trener Mamrot ma pełne wsparcie władz klubu i może spokojnie pracować. – odniósł się do plotek Cezary Kulesza.

To oczywiste, że nie jesteśmy zadowoleni z ostatnich wyników osiąganych przez nasz zespół, ale jednocześnie pragnę zapewnić, że jesteśmy dalecy od wyciągania pochopnych wniosków i podejmowania nerwowych decyzji. Sytuacja jest pod kontrolą, a trener dobrze wykonuje powierzone mu zadania. Takie informacje na pewno nikomu nie pomagają, a już na pewno nie trenerowi. Wstydzić powinni się ci, którzy wymyślają i kolportują takie rzeczy. Rozmawialiśmy po tym wszystkim i przekazałem trenerowi Mamrotowi, że nie ma powodów do niepokoju. Przed nami ważne mecze. W piątek we Wrocławiu, a później w Opolu. Teraz wszyscy skupiamy się na tych spotkaniach. – dodał prezes Jagiellonii.

źródło: Jagiellonia Białystok

Przejdź do paska narzędzi