Paweł Maul (Pilkarskiswiat.com)

Legia Warszawa w obecnym oknie transferowym prowadzi grę godną europejskich potęg. Oczywiście jak na nasze rodzime warunki. Już kilka dni temu wicemistrz Polski został nazwany polskim Bayernem. Dziś wypłynęła informacja, że zmiany nastąpią również na pozycji bramkarza. Po pięciu latach w Warszawie, Dusan Kuciak przeprowadzi się do Hull City. Miejsce Słowaka ma zając Radosław Cierzniak.

Wielu kibiców na portalach społecznościowych, już zdążyła wyrazić niezadowolenie z okazji transferu Kuciaka. Prawda jest jednak taka, że Słowak ma już coraz mniej czasu aby spróbować czegoś nowego. Dodatkowo jego kontrakt wygasa już w czerwcu i prawdopodobnie i tak doszło by do zmiany klubu. Więc obecne okno transferowe, to ostatnia szansa, żeby coś na Słowaku zarobić. Legii trzeba również przyznać, że niema w zwyczaju przetrzymywać na siłę piłkarzy, którzy chcą odejść, a o transferze Kuciaka słychać już od dawna. Golkiper “Wojskowych” przenosi się do lidera Championchip Hull City, została jedynie kwestia testów medycznych. Nie będzie to już pierwsza przygoda Dusana na wyspach. Wiosną 2005 roku Słowak grał w West Ham United, jednak nie wywalczył miejsca w pierwszym składzie.

Kuciaka w Legii ma zastąpić Radosław Cierzniak. Bramkarzowi Wisły Kraków również kontrakt wygasa w czerwcu. Jak wiadomo golkiper “Białej Gwiazdy” podpis na kontrakcie z Legią złożył już kilka dni temu. Pozostaje pytanie czy Wisła puści Cierzniaka już teraz, czy dopiero w czerwcu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.