Kto wzmocni atak Barcelony?

viscaelbarca.pl

FC Barcelona poszukuje zawodników, którzy wzmocniliby linią ataku w hiszpańskim klubie. W tej chwili dwaj główni kandydaci to Jonathan Soriano oraz Alexandre Pato.

Władze „Dumy Katalonii” nie chcą wydawać dużych pieniędzy na nowego atakującego i w tym momencie pojawia się problem, bowiem Soriano i Pato nie należą do tanich zawodników, a ich kluby nie oddadzą ich za darmo.

Klubowi działacze mają jednak nadzieję na udane negocjacje ponieważ tercet Messi, Neymar oraz Suarez nie posiada dobrego zmiennika. Wychowankowie znajdujący się w kadrze zespołu, czyli Sandro i Munir nie prezentują wystarczającego poziomu żeby być wsparciem dla wymienionej trójki atakujących.

Red Bull Salzburg żąda za swojego napastnika kwoty zbliżonej do 13 milionów euro. Soriano otrzymuje w austriackim klubie całkiem przyzwoitą pensję oraz jest gwiazdą ligi austriackiej co wpływa na wysokie wymagania jego klubu. Zawodnik chciałby jednak wrócić do Barcelony i jeżeli pojawi się oferta to będzie dążył do uzyskania zgody na przeprowadzenie transakcji.

Z kolei Pato już od dłuższego czasu chce wrócić do Europy. Jego wartość jest wyceniana na 11 milionów euro, ale być może po negocjacjach kwota mogłaby być niższa. W jego przypadku „Blaugrana” chciałaby najpierw mieć możliwość wypożyczenia piłkarza.

Pozostali napastnicy wymieniani w gronie kandydatów do gry na Camp Nou to Mario Gomez, Alvaro Negredo, Miroslav Klose oraz Marc Janko.

Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: Mundo Deportivo/transfermarkt.pl/football-espana.net


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *