Kto nie zagra w 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy?

PKO Ekstraklasa

PKO Bank Polski Ekstraklasa, banda reklamowa / fot. Mikołaj Barbanell

Sześciu zawodników z sześciu różnych klubów ominie mecze 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy – informuje oficjalna strona ligi, ekstraklasa.org.  

W najbliższej serii gier nie zobaczymy następujących piłkarzy:

Matej Rodin (Cracovia)

Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok)

Filip Mladenović (Legia Warszawa)

Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin)

Robert Dadok (Stal Mielec)

Alan Uryga (Wisła Płock)

Zagrożonych pauzą w 23. kolejce jest aż 55 zawodników:

11 żółtych kartek

Michał Nalepa (Lechia Gdańsk)

 

7 żółtych kartek

Michal Frydrych (Wisła Kraków)

Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa)

Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock)

 

3 żółte kartki

Marcos Alvarez (Cracovia)

Daniel Pik (Cracovia)

Luis Rocha (Cracovia)

Stefanos Evangelou (Górnik Zabrze)

Michał Koj (Górnik Zabrze)

Giannis Masouras (Górnik Zabrze)

Alex Sobczyk (Górnik Zabrze)

Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze)

Fedor Cernych (Jagiellonia Białystok)

Ivan Runje (Jagiellonia Białystok)

Jakub Kamiński (Lech Poznań)

Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań)

Omran Haydary (Lechia Gdańsk)

Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk)

Kristers Tobers (Lechia Gdańsk)

Bartosz Slisz (Legia Warszawa)

Michał Chrapek (Piast Gliwice)

Jakub Holubek (Piast Gliwice)

Tomas Huk (Piast Gliwice)

Patryk Lipski (Piast Gliwice)

Jakub Świerczok (Piast Gliwice)

Michał Żyro (Piast Gliwice)

Dmytro Baszłaj (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin)

Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin)

Kamil Drygas (Pogoń Szczecin)

Luis Mata (Pogoń Szczecin)

Luka Zahović (Pogoń Szczecin)

Marcin Cebula (Raków Częstochowa)

Vladislavs Gutkovskis (Raków  Częstochowa)

Ivan Lopez (Raków  Częstochowa)

Tomas Petrasek (Raków  Częstochowa)

Kamil Piątkowski (Raków  Częstochowa)

Marko Poletanović (Raków  Częstochowa)

Fran Tudor (Raków  Częstochowa)

Bożidar Czorbadżijski (Stal Mielec)

Krystian Getinger (Stal Mielec)

Mateusz Matras (Stal Mielec)

Łukasz Zjawiński (Stal Mielec)

Robert Pich (Śląsk Wrocław)

Maciej Wilusz (Śląsk Wrocław)

Jakub Kuzdra (Warta Poznań)

Aleks Ławniczak (Warta Poznań)

Vullnet Basha (Wisła Kraków)

Chuca (Wisła Kraków)

Stefan Savić (Wisła Kraków)

Damian Michalski (Wisła Płock)

Damian Rasak (Wisła Płock)

Mateusz Szwoch (Wisła Płock)

Patryk Szysz (KGHM Zagłębie Lubin)

Źródło: ekstraklasa.org 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *