Kto był kluczową postacią przy transferze Milika?

sscnapoli.it

Arkadiusz Milik w rozmowie z UEFA przyznał, kto go namówił do transferu do Napoli.

Reprezentant Polski dołączył do drużyny ze Stadio San Paolo z Ajaksu Amsterdam za 32 miliony euro. 22-latek kapitalnie wprowadził się do nowego zespołu, strzelając sześć bramek w sześciu meczach. W ostatnim starciu z Bolonią co prawda nie strzelił bramki, ale miał swoje okazje. Wychowanek Rozwoju Katowice w rozmowie z UEFA zdradził, kto był kluczową postacią przy jego przenosinach.

Sarri to wyjątkowa osoba, jestem pewien. Spędza wiele czasu nad taktyką, czego nie spotyka się w wielu klubach. Z drugiej strony wiem, że to właśnie charakteryzuje trenerów z Włoch.

Łatwo zaobserwować, że gramy bardzo ofensywny futbol, nietypowy dla drużyn z tego kraju. Ta mieszanka bardzo mi się podobała. Cały czas staramy grać się do przodu, jak najczęściej wymieniając piłkę między sobą. Atakujemy gdy tylko możemy i to jest fantastyczne. Nie chcę jednak porównywać Sarriego z poprzednimi szkoleniowcami.

Podoba mi się w nowym klubie, jestem szczęśliwy. Nie będę ukrywał, że trener miał wpływ na transfer i przekonał mnie, że warto przeprowadzić się do Neapolu.

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *