KSW 95 – gdzie oglądać? Transmisja online, za darmo

KSW

W piątek 7 czerwca 2024 roku o godzinie 19:00, Hala Urania w Olsztynie stanie się areną emocjonujących pojedynków na gali KSW 95. W walce wieczoru zmierzą się Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz w walce o pas mistrzowski w kategorii do 61.2 kg, a co-main event to starcie Phila De Friesa z Augusto Sakai w kategorii do 120.2 kg. Gala obfitować będzie łącznie w 9 walk. Szczegóły dotyczące transmisji, gdzie oglądać na żywo w TV i online oraz czy dostępna jest transmisja za darmo, przedstawiamy poniżej.

KSW 95, gdzie oglądać?

Transmisję gali KSW 95 można oglądać na platformie streamingowej Viaplay (dostępna w Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, Litwie i Łotwie) oraz na KSW TV w krajach, gdzie Viaplay nie jest dostępne. Warto jednak wspomnieć, że dostępna jest specjalna oferta promocyjna, dzięki której można otrzymać dostęp do Viaplay na 30 dni za jedyne 10 złotych! Wystarczy założyć konto klienta w Fortunia – link poniżej.

Postaw zakład za 10 zł i odbierz kod do Viaplay Odbierz kod do Viaplay za 10 zł

KSW 95, transmisja za darmo

Transmisja gali KSW 95 nie jest dostępna za darmo.

KSW 95, transmisja w Viaplay

Aby oglądać transmisję gali KSW na platformie streamingowej Viaplay, należy założyć konto i opłacić subskrypcję. Viaplay oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc (przy płatności na rok) lub w cenie 55 zł / miesiąc (w miesięcznej subskrypcji). Transmisję KSW w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach smart tv, smartfonach i tabletach, konsolach do gier i urządzeniach do streamingu. Ponadto, Viaplay umożliwia oglądanie transmisji na jednym koniec klienta jednocześnie na dwóch urządzeniach, co pozwala udostępnić stream dla drugiej osoby.

» Odbierz kod do Viaplay za 10 złotych!

KSW 95, transmisja w KSW TV

KSW TV to platforma streamingowa, na której można oglądać transmisję z gali. Należy jednak pamiętać, że serwis ten jest dostępny wyłącznie w krajach, w których nie działa platforma Viaplay. KSW TV jest dostępne jako strona internetowa, z której można korzystać na komputerze, a także na wybranych smartfonach i tabletach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.