

Krystian Bielik poleci z Arsenalem na zgrupowanie
Świetna informacja dotarła do Polski z obozu Arsenalu Londyn. Grający na pozycji środkowego pomocnika Krystian Bielik poleci razem z Arsenalem Londyn na zgrupowanie, które odbędzie się w USA.
Szkoleniowiec The Gunners wybrał 23-osobową kadrę, która poleci do Stanów Zjednoczonych. DO tej pory 20-letni Polak wystąpił w jednym spotkaniu Arsenalu, w pucharowym starciu z Sheffield Wednesday.
And here's who you can expect to see at #ArsenalUSA! pic.twitter.com/5rQeQOoh0s
— Arsenal (@Arsenal) July 25, 2016
-
AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-


AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40
-


AktualnościKanada - Katar sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 12:15
-


AktualnościMundial 2026: Kolumbia – Uzbekistan 3:1. Pierwszy gol Uzbekistanu w historii występów na mistrzostwachNowacki / 18 czerwca 2026, 12:04
-


AktualnościPrzewidywane składy na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina | 18.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 11:09
-


AktualnościPrzewidywane składy na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina | 18.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 11:09





































