Krychowiak przymierza się do transferu. Ma wiele opcji

Krychowiak

Grzegorz Krychowiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Grzegorz Krychowiak jest coraz bliżej definitywnego opuszczenia FK Krasnodar.

Polski pomocnik ostatnie miesiące spędził na wypożyczeniu do AEK-u Ateny. Doświadczony zawodnik nadal ma ważny kontrakt z Krasnodarem, do 2024 roku. Trwa jednak rosyjska agresja na Ukrainę. Piłkarze związani z rosyjskimi klubami nie mają czego szukać w reprezentacji Polski. Najlepszym przykładem jest sytuacja Macieja Rybusa, który zdecydował się na dołączenie do Spartaka Moskwa. Ta decyzja spowodowała wykluczenie go do odwołania z narodowej kadry.

Krychowiak nie chce podzielić losu Rybusa i szuka nowego pracodawcę. Na brak opcji nie narzeka. W środę pojawiły się informacje, że został zaoferowany tureckiemu Galatasaray. Mógłby tam liczyć na sporą pensję, ale musi poczekać na decyzję klubu. Galatasaray transfer zrealizuje dopiero po wyborze nowego trenera.

Ale z najnowszych doniesień wynika, że Turcja to nie jest jedyna opcja, gdyby jednak się nie zdecydowali na transakcję. W Szwecji przekonują, iż sytuację zawodnika poważnie monitoruje Malmoe.

Nie jest też wykluczony po prostu powrót do AEK Ateny, gdzie zrobił dobre wrażenie podczas tymczasowego pobytu. Sytuacja będzie się rozwijać w kolejnych dniach, wkrótce zapewne przekonamy się jaką decyzję Krychowiak podejmie.

Źródło: SDNA/Metaratings.ru


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.