NA GORĄCO

Król strzelców ekstraklasy w Widzewie Łódź

6 grudnia 2017, 16:13 | Foto: facebook/Widzew Łódź | Autor: Paweł Wątorski
Król strzelców ekstraklasy w Widzewie Łódź
Ekstraklasa
0

Napastnik Robert Demjan podpisał kontrakt z trzecioligowym Widzewem Łódź. Umowa 35-letniego Słowaka będzie obowiązywać do końca sezonu 2018/2019.

Robert Demjan znany jest świetnie polskim kibicom z występów w Podbeskidziu Bielsko-Białej. W sezonie 2012/2013 doświadczony Słowak zdobył koronę króla strzelców polskiej ekstraklasy z dorobkiem czternastu bramek. Obecną rundę jesienną Robert Demjan spędził w Iskrze Borcice, które występuje na trzecim poziomie ligi słowackiej.

– Bardzo chcę pomóc zespołowi w awansie. Doskonale wiem, co się dzieje na Widzewie. To jest coś pięknego, dlatego musimy dać kibicom to, czego oczekują. Byłem na starym stadionie, a na nowym jestem po raz pierwszy. Będę starał się strzelać gole, ale najważniejszy jest awans – powiedział dla oficjalnej strony Widzewa Demjan.

W sumie w polskiej ekstraklasie 35-latek rozegrał 125 meczów, w których zdobył 31 goli. Widzew Łódź ma ambicje, aby awansować w tym sezonie do II ligi. Ekipa Franciszka Smudy jest wiceliderem III ligi grupy I tuż za Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi