Kosta Runjaić: Musimy pokazać pełnię swoich umiejętności

Kosta Runjaić | Legia Warszawa 2

Shutterstock/Mikołaj Barbanell

Legia Warszawa zdołała wyrwać remis z Ordabasami Szymkent w II rundzie el. Ligi Konferencji Europy. – Musimy pokazać pełnię swoich umiejętności – podkreśla Kosta Runjaić.

Wojskowi przebudzili się w Kazachstanie, gdy stracili dwie bramki. – Przede wszystkim nie możemy sobie dać strzelać tak łatwych goli. Ten mecz nas nie zaskoczył. Trafiliśmy na bardzo niewygodnego przeciwnika, który grał tak, jak się spodziewaliśmy. Spotkanie było agresywne, tempo było wysokie. Kazachska drużyna jest w środku sezonu. Z kolejnymi meczami nabierają pewności siebie, są waleczni – zauważa opiekun Legii.

Nie chcemy, żeby mecz był chaotyczny. Jestem zadowolony, że tydzień temu zanotowaliśmy remis. Musimy pokazać pełnię swoich umiejętności, aby osiągnąć dobry wynik. Jesteśmy przygotowani do rywalizacji. Trafiamy na równorzędnego przeciwnika, ale wiemy, co mamy robić na boisku – dodaje.

Ordabasy są liderem kazachskiej ekstraklasy. – Presja jest dla nas czymś pozytywnym. Wiemy, co czeka nas. Cała drużyna jest bardzo zmotywowana. Naszym celem jest awans i to chcemy zrealizować – podsumował Runjaić. Pierwszy gwizdek przy Łazienkowskiej o godzinie 21:00.

źródło: legia.com / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.