Kosta Runjaić: Jesteśmy rozczarowani. Mieliśmy dużo dobrych i ofensywnych momentów

Legia Warszawa uległa z Wisłą Płock (1:2) w 13. kolejce PKO Ekstraklasy i Raków Częstochowa po meczu z Lechią Gdańsk może odskoczyć na dystans pięciu punktów.

– Jesteśmy rozczarowani. Mieliśmy dużo dobrych, ofensywnych momentów. Pod tym względem to nasz najlepszy mecz w sezonie, ale ostatecznie przegraliśmy. Nie mamy zbyt dużo czasu do analizy. Musimy przygotować się do wtorkowego spotkania – stwierdził Kosta Runjaić.

Wojskowi po sześciu minutach odpowiedzieli na gola Mateusza Lewandowski, a potem doskonałym refleksem popisał się Krzysztof Kamiński zatrzymując Blaża Kramera. – Błędy się zdarzają, potrafią one przesądzić o wyniku spotkania. Błędy z drugiej połowy zaważyły o tym, że przegraliśmy mecz. Wisła Płock pokazała jakość. Szczególnie dobrze wypadł Rafał Wolski – dodał szkoleniowiec.

Josue jest kapitanem i bardzo ważną postacią. Doskonale wiemy, jakie ma cechy. Nie zmienimy go, on taki po prostu jest. Zagraliśmy dziś z rywalem, który przez cały sezon ma bardzo wysoki procent posiadania piłki. Chcieliśmy odpowiedzieć naszymi atutami. Walczyliśmy do końca. Stworzyliśmy sobie dużo sytuacji, więcej niż nasi rywale, ale to my ostatecznie przegraliśmy. Pokazaliśmy momentami, że możemy być bardzo groźni w ofensywie, jednak tych momentów było za mało – kończy Runjaić.

źródło: legia.com