Kosta Runjaić: Bardzo podobała mi się stabilność mojej drużyny

legia.com

Legia Warszawa pewnie rozprawiła się z GKS-em Tychy (3:0) w Fortuna Pucharze Polski i zameldowała się 1/8 finału.

Myślę, że było to zasłużone zwycięstwo. Strzeliliśmy trzy gole w pierwszej połowie, kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Pierwsza odsłona była w naszym wykonaniu bardzo dobra. W drugiej połowie chcieliśmy zdobyć kolejne bramki, ale to nam się nie udało. Bardzo podobała mi się jednak stabilność mojej drużyny. Graliśmy z drużyną z czołówki I-ligi. Gratuluję mojemu zespołowi. Teraz koncentrujemy się na niedzielnym meczu z Radomiakiem – stwierdził Kosta Runjaić.

Wicemistrzowie Polski zdominowali rywali z Fortuna 1 Ligi w pierwszej połowie i zdobyli szybko trzy gole, które zamknęły rywalizację. – Zależało mi przede wszystkim na mocnej grze ofensywnej. W pierwszej połowie pokazaliśmy dużą jakość piłkarską, ale w drugiej połowie trochę jej zabrakło, szczególnie w ataku. Dla mnie bezpieczny wynik jest wtedy, gdy mecz się skończy – dodał.

Chciałbym bardzo podziękować naszym kibicom. Wiem, że taki wyjazd w środku tygodnia kosztuje wiele zdrowia i energii. Cieszę się, że nasi kibice wrócą do Warszawy z tak dobrym wynikiem. Jesteśmy szczęśliwi, że wróciliśmy na zwycięską drogę w takim meczu. To ważny moment nie tylko dla nas, ale również dla naszych kibiców – zapewnił.

GKS Tychy – Legia Warszawa 0:3 (0:3)