

Kosakiewicz odsunięty od pierwszej drużyny Korony
Łukasz Kosakiewicz został odsunięty od pierwszej drużyny Korony Kielce - poinformował portal cksport.pl
Według informacji portalu powodem takiej decyzji jest spięcie między trenerem Gino Lettierim, a zawodnikiem. Dalej czytamy, że obrońca został odsunięty od drużyny, a w środę odbył już pierwszy trening z drugą drużyną, która przygotowuje się do startu w III lidze.
Łukasz Kosakiewicz jest piłkarzem od lata 2017, kiedy to przeszedł z Chojniczanki Chojnice. W barwach kieleckiego klubu zaliczył 60. spotkań, w których zdobył 1 bramkę. Zagrał także w meczu 1. kolejki obecnego sezonu z Rakowem Częstochowa.
Kilka miesięcy temu klub poinformował o przedłużeniu umowy z obrońcą. Obecna umowa obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.
źródło: cksport.pl
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań










Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-


EkstraklasaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem










Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-


EkstraklasaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok










Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-


EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem










Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy










Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

EkstraklasaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła










Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55







































