Korona lepsza od Zawiszy

Korona Kielce w końcu wygrała! W wyjazdowym meczu pokonali Zawiszę Bydgoszcz 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kamil Sylwestrzak.

Głównie mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, jednak ich akcje nie były na tyle składne, aby stworzyć sobie sytuację do strzelenia bramki. Jedynie groźniej pod bramką Zbigniewa Małkowskiego było przed końcem pierwszej połowy, kiedy to uderzał Geworgian. Po zmianie stron kilka sytuacji mieli piłkarze Zawiszy, jednak bez powodzenia.  Nieliczne ataki Korony Kielce przyniosły bramkę w 75 min., kiedy do bramki Kaczmarka trafił Sylwestrzak po dośrodkowaniu Janoty.

Dzięki tej wygrani Złoto-krwisci przerwali fatalną passę 21 meczów bez zwycięstwa.