Korona Kielce pojedzie osłabiona do Krakowa?

Bartosz Rymaniak (Korona Kielce) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Gino Lettieri przyznał podczas konferencji prasowej, iż występ Ognjena Gnjaticia w Krakowie stoi pod znakiem zapytania. W tym tygodniu jeszcze z nami nie trenował – wyznał szkoleniowiec.

27-letni Bośniak nie dokończył meczu z Arką Gdynia (1:1), zaś jego miejsce zajął Rodrigo Zalazar. – Jest duży znak zapytania czy zagra z Cracovią. W tym tygodniu jeszcze z nami nie trenował. Treningi w najbliższych dniach pokażą czy będzie do naszej dyspozycji na mecz w Krakowie. Jeśli chodzi o innych zawodników, to tylko Milan Radin będzie poza kadrą – dodał Lettieri. Do tej pory były zawodnik Rody Kerkrade rozegrał 253 minuty w tym sezonie.

Włoski trener również pochwalił Jakuba Żubrowskiego, który pokazał się z bardzo dobrej strony w dotychczasowych spotkaniach. – “Żuber” bardzo ładnie wszedł w ten sezon. Bardzo dobrze przepracował okres przygotowawczy. Dużo też ze sobą rozmawialiśmy przed rozpoczęciem rozgrywek. Zdaję sobie sprawę, że jestem jednym z jego największych krytyków. Po prostu wiem, jaki on ma potencjał. Ma bardzo duże możliwości i może być jeszcze lepszym piłkarzem. Kiedy będę wiedział, że wycisnąłem z niego wszystko, wtedy przestanę go krytykować – stwierdził.

W Krakowie zapomniano już o nieudanych eliminacjach do Ligi Europy i ekipa Michała Probierza skupiona jest na rozgrywkach ligowych – Musimy uważać na wysokich zawodników i ustawić przeciw nim odpowiednich piłkarzy, alby mogli z nimi konkurować. Zdajemy sobie sprawę, że Cracovia jest mocna przy stałych fragmentach. Nie możemy dawać im pola manewru w tych sytuacjach – zauważa Gino Lettieri.

W ramach 4. kolejki PKO Ekstraklasy, Korona Kielce w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Cracovią. Mecz zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisja t tego starcia będzie dostępna na antenach Canal+ oraz TVP Sport.

źródło: korona-kielce.pl / własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *