Kontuzja Casha poważniejsza niż się wydawało

Matty Cash

Matty Cash doznał kontuzji w meczu przeciwko Estonii i już opuścił marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Z informacji portalu Meczyki.pl wynika, że obrońca Aston Villi czeka przynajmniej trzy tygodnie przerwy.

Mimo że Polska z odniosła pewne zwycięstwo nad Estonią 5:1 i zapewniła sobie miejsce w finale baraży o EURO 2024, Matty Cash nie będzie miło wspomnienie czwartkowego spotkania. Pojawiając się na boisku zaraz po przerwie, obrońca musiał jednak zejść po zaledwie 11 minutach z powodu kontuzji.

Jak dowiedział się portal Meczyki.pl, obrońca zmaga się z urazem mięśnia dwugłowego uda. Casha nie zobaczymy oczywiście w decydującym starciu z Walią. Przed nim około trzy tygodnie przerwy, w trakcie których jego klub, Aston Villa, stanie do pojedynków z Wolverhampton, Manchesterem City, Brentford i Lille. Wydaje się, że dla Casha priorytetem będzie powrót do zdrowia na hitowe starcie Premier League z Arsenalem.

W bieżącym sezonie Cash wystąpił w 40 meczach “The Villans”, strzelił cztery gole i zanotował dwie asysty. Jego umowa z angielskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku.

źródło: meczyki.pl