Konrad Wrzesiński piłkarzem Jagiellonii – oficjalnie

Jagiellonia Białystok - kibice / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Konrad Wrzesiński oficjalnie wraca do Polski. Były zawodnik Zagłębia Sosnowiec podpisał właśnie umowę z Jagiellonią Białystok. Skrzydłowy będzie piłkarzem “Dumy Podlasia” do czerwca 2023 roku. 

Konrad Wrzesiński to nazwisko dobrze znane w realiach polskiego futbolu. Po awansie Zagłębia Sosnowiec do ekstraklasy, to właśnie on był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników ówczesnego beniaminka. Dobra postawa na naszych boiskach zaowocowała transferem w bardzo egzotycznym kierunku. Konrad Wrzesiński postanowił podpisać umowę z Kajratem Ałmaty.

W barwach kazachskiego zespołu, nowy zawodnik Jagiellonii rozegrał łącznie 43 mecze. Indywidualny dorobek to 6 zdobytych goli oraz 11 asyst. Najważniejsze jednak było to, że grając w Ałmatach, po raz pierwszy w karierze mógł cieszyć się ze zdobytego trofeum. Konrad Wrzesiński został ze swoim klubem Mistrzem Kazachstanu.

O powrocie do Polski mówiło się od jakiegoś czasu. Wymieniane były różne kluby, między innymi Wisła Kraków. Mówiło się również o kilku zagranicznych drużynach. Finalnie o zakontraktowaniu Wrzesińskiego poinformowała Jagiellonia Białystok. Drużyna prowadzona (jeszcze) przez Bogdana Zająca, zawodzi w tym sezonie na całej linii. Sprowadzenie nowego zawodnika ma być wzmocnieniem na już. Nowy zawodnik “Dumy Podlasia” będzie w nowych barwach występował z numerem 7 na koszulce.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *