Konrad Michalak dołączył do Daniela Łukasika i Michała Pazdana

Konrad Michalak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Konrad Michalak został wypożyczony na pół roku do tureckiego Ankaragücü. W nowym klubie wypożyczony z Achmata Grozny skrzydłowy spotka dwóch innych Polaków – Michała Pazdana oraz Daniela Łukasika, który dzisiaj również został wypożyczony do tureckiego klubu.

Pierwsze pół roku Michalaka w barwach Achmata Grozny z pewnością nie może być uznane za udane. Skrzydłowy, który do stolicy Czeczenii przeszedł latem 2019 roku z Lechii Gdańsk, w rundzie jesiennej rosyjskiej ekstraklasy zanotował jedynie sześć występów. Były młodzieżowy reprezentant Polski zabłysnął w zasadzie jedynie pod koniec października, kiedy to w spotkaniu Pucharu Rosji z drugoligowym Łuczem Władywostok strzelił jedną z bramek.

Dwóch Polaków trafiło dzisiaj do zespołu, który zajmuje przedostatnie, siedemnaste miejsce w tabeli tureckiej ekstraklasy. MKE Ankaragücü SK w 19 rozegranych spotkaniach zgromadziło zaledwie 13 punktów. Prócz wyżej wymienionych, w klubie ze stolicy kraju gra również znany z polskich boisk Zaur Sadajew – w przeszłości zawodnik Lechii Gdańsk (2013/14 i początek sezonu 2014/15) oraz Lecha Poznań (2014/15).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x