Koniec Sharksów w Krakowie? CBŚ zatrzymało szesnaście osób

Piłkarski Świat

Bandyci związani z grupą Wisła Sharks uświadczyli dzisiaj prawdopodobnie najgorszej pobudki w swoim życiu. Rano Centralne Biuro Śledcze zatrzymało szesnaście osób, wśród których znalazł się m.in. byłym wiceprezes Wisły Kraków, ludzie związani z Rekinami, a nawet kibole Lechii i Cracovii.

Informację o zatrzymaniach podał dziś rano portal rmf.pl. Powodem zatrzymania jest handel narkotykami. Cała akcja może niezwykle mocno uderzyć w całą grupę Wisła Sharks, dla której może oznaczać to koniec działalności. Wśród zatrzymanych jest były wiceprezes klubu z miasta Kraka Damian D. Całą operację skomentowała Prokuratura Krajowa, która potwierdziła, że zatrzymanych zostało szesnaście osób, a zarzuty jakie im grożą związane są z handlem narkotykami. 

Być może jest to jeden z najważniejszych dni w historii Wisły, który może być początkiem końca jednej z grup kibicowskich, która o mało nie doprowadziła do upadku klubu. CBŚ i Komenda Wojewódzka nie zakończyły jeszcze przeszukać podejrzanych miejsc i być może dojdzie do dalszych zatrzymań. Należy więc czekać na rozwój wypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi