Koniec sezonu dla Kuby Błaszczykowskiego?

Jakub Błaszczykowski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wisła Kraków rzutem na taśmę sezon zasadniczy zakończyła w grupie spadkowej. Na domiar złego prawdopodobnie Kuba Błaszczykowski wypadnie do końca obecnej kampanii.

Jak podaje krakowski klub, reprezentant Polski już w sobotnim meczu z Zagłębiem Lubin (1:3) wystąpił na blokadzie, gdyż wcześniej złamał palec u nogi. – Po konsultacji z doktorem Mariuszem Urbanem kapitan Białej Gwiazdy podjął decyzję o wybiegnięciu na murawę w Lubinie, w czym pomogła mu zastosowana blokada. Pomocnik prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie – czytamy w komunikacie. 33-letni pomocnik w lutym związał się z “Białą Gwiazdą” umową do końca sezonu. Wciąż nie jasna przyszłość zawodnika, a jednym z kierunków, do którego chętnie spogląda jest amerykańska MLS.

Ponadto 23-letni Lukas Klemenz oraz Maciej Sadlok zmagają się urazami. Ten pierwszy ma problem z mięśniami klatki piersiowej, natomiast wychowanek Pasjonata Dankowice zmaga się z kontuzją Achillesa. Już w poniedziałek ekipa Macieja Stolarczyka zmierzy się z płocką Wisłą.

 

źródło: wisla.krakow.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi