Koniec sezonu dla Artema Szabanowa?

źródło: legionisci.com (Woytek)

Mecz z Lechem Poznań był dla Artema Szabanowa pechowy. W pierwszej połowie po kopnięciu w głowę potrzebował pomocy medycznej, a w 57 minucie opuścił boisko z powodu urazu stawu skokowego. 

Mateusz Wieteska w drugiej połowie spotkania z Lechem Poznań wpadł niechcący na Artema Szabanowa. W efekcie Ukrainiec musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

W poniedziałek zawodnik przeszedł kompleksowe badania, z których jasno wynika, że skręcił kostkę i uszkodził więzadła – Poznaliśmy diagnozę w sprawie kontuzji Artema Szabanowa. Jest to wysokiego stopnia skręcenie stawu skokowego z uszkodzeniem kompleksu więzadeł – poinformowała Izabela Kruk, rzeczniczka warszawskiej Legii.

Tym samym, piłkarz wypożyczony z Dynama Kijów będzie zmuszony pauzować od 4 do 6 tygodni. Wielce prawdopodobne jest to, że nie ujrzymy już Szabanowa w barwach Mistrzów Polski, ponieważ zawodnik jest wypożyczony do Legii jedynie do końca bieżącej kampanii.

Tym samym do podstawowego składu w miejsce 29-latka może wskoczyć Paweł Wszołek, który w meczu z “Kolejorzem” zmienił właśnie Shabanova.

Źródło: legia.com


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *