Konflikt pomiędzy Polakami a obcokrajowcami w Podbeskidziu? Kamery nagrały skandaliczne zachowanie piłkarzy

Jakub Ziemianin/TS Podbeskidzie

Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało w niedzielę z Legią Warszawa (0:1). Ta porażka sprawiła, że Górale pożegnali się z Ekstraklasą, ale jak się okazało, nie jest to jedyna zła informacja dla ludzi związanych z tym klubem. Dziennikarz portalu bielsko.biala.pl podał, że w nocy z niedzielę na poniedziałek w szatni Podbeskidzia doszło do skandalicznej sytuacji. Kilku piłkarzy miało zerwać tabliczki z nazwiskami obcokrajowców.

Bartłomiej Kawalec poinformował, że w akcji brało udział osiem osób. Zniknęły tabliczki z nazwiskami obcokrajowców oraz poster Filipa Modelskiego, który, jak słyszymy, nie jest akceptowany przez drużynę.

– Konflikt pomiędzy piłkarzami z Polski i obcokrajowcami to tajemnica poliszynela. BBOSiR będzie przeglądał monitoring i ustali osoby, które dopuściły się wandalizmu. Na pewno nie zrobili tego pracownicy Podbeskidzia ani zarządcy obiektu – mówi Kawalec.

– Żeby być precyzyjnym. W szatni kamer nie ma i nie wiadomo kto dokładnie je zerwał. Widać świetnie zachowanie na korytarzu, gdzie by uniknąć kamer, było gaszone światło, które włączał ochroniarz. Tak się bawi piaskownica – dodał później.

To zajście jest potwierdzeniem informacji, które napływały z Bielska-Białej już wcześniej. W kuluarach dało się usłyszeć, że zagraniczni piłkarze nie żyją zbyt dobrze z polskimi zawodnikami. Sytuacja, która się wydarzyła może być kluczowa i niewykluczone, że zapoczątkuje huczną aferę.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *