Komunikat Zagłębia Lubin ws. Lorenco Simicia, Filipa Starzyńskiego i Sorena Reese

zaglebie.com


Zagłębie Lubin wydało komunikat medyczny, w którym napisano, że Lorenco Simić przejdzie operację kontuzjowanego kolana, a do pełni zdrowia wracają Filip Starzyński oraz Soren Reese.

“Lorenco Simić nie znalazł się w kadrze meczowej na wczorajszy mecz ze Śląskiem Wrocław ze względu na kontuzję kolana. W przyszłym tygodniu 24-letni obrońca przejdzie zabieg uszkodzonej łąkotki, a przybliżony czas powrotu do treningów to ok. 2 miesiące.

Również w przyszłym tygodniu do pełni zdrowia po chorobach powrócą Søren Reese oraz Filip Starzyński. To, czy wystąpią w ostatnim spotkaniu w 2020 roku zależy od dyspozycji zawodników w treningach oraz decyzji trenera Martina Seveli. Z Pogonią Szczecin raczej nie wystąpi Saša Balić, który do pełni sił wróci dopiero w styczniu.

W kolejnych tygodniach możemy spodziewać się również powrotu Jakuba Sypka. Przypomnijmy, że nasz młody skrzydłowy nabawił się kontuzji obojczyka w spotkaniu III ligi pomiędzy KGHM Zagłębiem II Lubin a MKS-em Kluczbork. Kuba będzie gotowy do wznowienia treningów w pierwszym zespole także na początku stycznia.”

źródło: zaglebie.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.