Komunikat PZPN po spotkaniu Cezarego Kuleszy z Czesławem Michniewiczem

fot. UEFA

Prezes Cezary Kulesza spotkał się w poniedziałek z Czesławem Michniewiczem. w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Pojawił się komunikat, w którym przyznano, że kwestia dalszej współpracy jest tematem rozmów stron.

Wiele wskazuje, że dni selekcjonera biało-czerwonych wydają się policzone. Nawet wyjście z grupy na mundialu w Katarze nie pomoże w utrzymaniu posady. Prezes PZPN jest rozgoryczony, że Czesław Michniewicz nie informował o wszystkich działaniach w ostatnich tygodniach. W tym przede wszystkim w kwestii wirtualnych premii od Mateusza Morawickiego.

Dodatkowo „Przegląd Sportowy” przekazał, iż Kulesza kontaktował się z Maciejem Skorżą, który odmówił, bo od stycznia przejmie japoński klub. – Polski Związek Piłki Nożnej nie skorzystał z klauzuli umownej, która umożliwiała jednostronne przedłużenie kontraktu selekcjonera. Jednocześnie PZPN informuje, że kwestia dalszej współpracy pomiędzy federacją a Czesławem Michniewiczem jest tematem rozmów stron – czytamy w oświadczeniu.

– Kontrakt selekcjonera Czesława Michniewicza obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku, w związku z czym decyzja dotycząca ewentualnego przedłużenia umowy z trenerem zostanie podjęta w najbliższych dniach – dodano. Polacy eliminacje do EURO 2024 rozpoczynają w marcu przeciwko Czechom w Pradze.

źródło: laczynaspilka.pl / 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x