Kolejny zwrot ws. przyszłości Erika ten Haga w Manchesterze United

Erik ten Hag

Zdjęcie: Manchester United

W ostatnich tygodniach pojawiały się sprzeczne informacje na temat przyszłości Erika ten Haga w Manchesterze United.

Manchester United podjął już wstępne rozmowy z Erikiem ten Hagiem oraz jego otoczeniem na temat nowego kontraktu. Negocjacje mają na celu nie tylko przedłużenie współpracy, ale także wspólne planowanie okienka transferowego tego lata.

Z najnowszych doniesień wynika, że Erik ten Hag pozostanie na stanowisku menedżera Manchesteru United. Trener, zadowolony z decyzji grupy INEOS, nie ma żadnych osobistych zastrzeżeń, pomimo długotrwałej oceny. Skupia się wyłącznie na projekcie w Manchesterze United.

Ponoć jego rola w rozwoju młodych talentów, takich jak Mainoo i Garnacho, okazała się kluczowym czynnikiem. Grupa INEOS chce kontynuować tę politykę. Ten Hag cieszy się zaufaniem zarządu, co do jego umiejętności wychowania nowych gwiazd.

To o tyle zaskakujące wieści, iż “Czerwone Diabły” sezon 2023/24 skończyły dopiero na ósmej pozycji w tabeli Premier League. Choć co prawda udało się wygrać FA Cup, to rezultaty zespołu w minionych miesiącach były zdecydowanie poniżej oczekiwań. Pojawiały się nawet informacje, że ten Hag zostanie zwolniony niezaleznie od rezultatu w finale Pucharu Anglii.

Źródło: David Ornstein/Fabrizio RomanoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.