Kolejny zwrot akcji w sprawie Pedro Porro. Hiszpan jednak trafi do Premier League!

Pedro Porro

Twitter: Sporting Lizbona

Fabrizio Romano za pośrednictwem „Twittera” potwierdził osiągnięcie porozumienia Tottenhamu ze Sportingiem Lizbona w sprawie transferu Pedro Porro.

Wczorajszego dnia media obiegła informacja sugerująca, iż transfer Pedro Porro do Tottenhamu miał zostać wstrzymany na ostatniej prostej. Według niektórych źródeł kością niezgody miały być trzy miliony euro, których właściciele „Spurs” nie zamierzali dopłacać władzom Sportingu. Wspomniana kwota miała pokryć opłaty administracyjne związane z transakcją.

Jednak już kilka godzin później, Fabrizio Romano za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, że ostatecznie strony doszły do porozumienia. Kiedy tylko dostał zielone światełko od swojego pracodawcy na transfer, 23-latek spakował się i od razu poleciał w kierunku Londynu.

Zatem Pedro Porro przejdzie dzisiaj testy medyczne (dzień później niż początkowo planowano) i zostanie zaprezentowany nowym nabytkiem drużyny prowadzonej przez Antonio Conte. Obrońca podpisze 5,5-letnią umowę z klubem z północnego Londynu, a do kasy Sportingu Lizbona wpłynie 45 milionów funtów.

Przed wejściem na pokład samolotu kierującego się do Londynu Porro w rozmowie z „CMTV” powiedział: – Jestem wdzięczny Sportingowi za wszystko, kocham ten klub – Nie trenowałem, dlatego że moje myśli były przy transferze do Spurs, ale zawsze będę dużo zawdzięczać temu klubowi – zakończył Hiszpan.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x