Kolejny progres w rekonwalescencji Van Dijka
Holender wykonał kolejny krok w kierunku powrotu na boisko.
Przypomnijmy, że Van Dijka nie oglądamy na boisku od jesieni, kiedy to po starciu z bramkarzem Evertonu Jordanem Pickfordem doznał poważnej kontuzji kolana. Przez ostatnie dwa miesiące leczył się w Dubaju, w renomowanym kompleksie sportowym NAS.
Obrońca wrócił już jednak do Liverpoolu i kontynuuje rehabilitację w klubowym ośrodku. W Dubaju poddawał się nowoczesnej terapii bazującej między innymi na jodze czy innych ćwiczeniach fizycznych.
Nie wiemy natomiast, czy Van Dijk zdoła wrócić na boisko jeszcze w tym sezonie. Klubowi lekarze nie chcą wydawać wyroków, ostrożny w tej kwestii jest także Juergen Klopp.
źródło: Liverpool Echo
-

AktualnościHiszpania - Belgia oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (10.07.2026)Nowacki / 11 lipca 2026, 0:00
-



AktualnościHiszpania - Belgia oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (10.07.2026)Nowacki / 11 lipca 2026, 0:00
-


AktualnościHiszpania - Belgia szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (10.07.2026)Nowacki / 10 lipca 2026, 23:51
-


AktualnościHiszpania - Belgia podstawowe jedenastki. Sprawdź ogłoszone składy (10.07.2026)Nowacki / 10 lipca 2026, 20:10
-

AktualnościFrancja – Maroko 2:0: Kylian Mbappé zapewnił awans do półfinału, Maroko kończy historyczny marszNowacki / 10 lipca 2026, 15:05
-

AktualnościJeremy Doku stracił miejsce w podstawowym składzie Belgii, ale może odzyskać je w ćwierćfinale z HiszpaniąNowacki / 10 lipca 2026, 14:21




































