Kolejny piłkarz dołączył do Górnika Łęczna. To doświadczony pomocnik z przeszłością w Ekstraklasie

Górnik Łęczna

Adam Deja zasilił szeregi pierwszoligowego Górnika Łęczna. To piąty transfer zielono-czarnych w ramach trwającego okienka. 

Adam Deja minionego sezonu Ekstraklasy nie może zaliczyć do udanych. Jego Korona Kielce co prawda utrzymała się w elicie, ale on sam miał spore problemy z utrzymaniem równej formy. W konsekwencji blisko połowę spotkań ligowych oglądał z wysokości ławki rezerwowych lub trybun.

Na boiska Ekstraklasy wybiegał dziewiętnastokrotnie, z czego tylko pięć razy w rundzie wiosennej. Dołożył do tego jeden mecz w rozgrywkach o krajowy puchar oraz jedno spotkanie w zespole trzecioligowych rezerw.

Umowa piłkarza z klubem obowiązywała tylko do końca czerwca, a obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. W związku z czym piłkarz mógł szukać nowego miejsca pracy. Tak też się stało. Deja najbliższe dwa sezony spędzi w Górniku Łęczna. Umowa zawiera również opcje przedłużenia współpracy o kolejne 12 miesięcy.

– Miałem kilka ofert z klubów pierwszej ligi, ale jako pierwszy zadzwonił trener Mamrot, że jest zdecydowany abym dołączył do zespołu Górnika. Pracowaliśmy razem w Arce i to zadecydowało o tym, że jestem od dziś tutaj – powiedział nowy zawodnik zielono-czarnych.

Górnik to 12. zespół poprzedniego sezonu pierwszej ligi. Tegoroczną kampanię zielono-czarni rozpoczną na własnym stadionie od meczu z Wisłą Kraków. Początek w sobotę, 22 lipca o godzinie 17:30.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.