Środkowy obrońca Elhadji Pape Djibril Diaw podpisał kontrakt z Koroną Kielce. Umowa senegalskiego zawodnika z kieleckim zespołem obowiązywać będzie przez rok, ale również znalazła się klauzula przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Djibril Diaw urodził się Dakarze. W poprzedniej rundzie występował na poziomie drugiej ligi belgijskiej w AS Verbroedering Geel, w którym zagrał jedynie w trzech spotkaniach. 211-letni defensor przed przyjazdem do Europy grał jedynie w swoim kraju. Jest on również młodzieżowym reprezentantem Senegalu.

„Złocisto-Krwiści” podczas przerwy zimowej musieli wzmocnić defensywę, a dokładnie potrzebowali stoperów. Efektem tego jest pozyskanie przez kielecki zespół aż trzech obrońców. Oprócz gracza urodzonego w Dakarze, Korona Kielce zakontraktowała 29-letniego Białorusina Dmitrija Wierchowcowa oraz ściągnięto z Cracovii Kraków Bartosza Rymaniaka.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.