Kolejny klub z PKO Ekstraklasy przymierza się do ściągnięcia Szulczka

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Dawid Szulczek po sezonie 2023/24 może rozważyć zmianę pracodawcy.

W kręgach piłkarskich PKO Ekstraklasy zawrzało. Dawid Szulczek, ceniony trener Warty Poznań, znalazł się na radarze kolejnego klubu z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Zagłębie Lubinrozgląda się za nowym szkoleniowcem, który poprowadziłby drużynę w nadchodzących rozgrywkach. Dawid Szulczek, dzięki swoim osiągnięciom z Wartą Poznań, wydaje się być idealnym kandydatem na to stanowisko. Jego metody pracy, zorientowane na rozwój młodych talentów oraz wprowadzanie nowoczesnych schematów gry, mogą być kluczem do sukcesu dla zespołu z Dolnego Śląska. W Lubinie mógłby mieć również większe możliwości do spokojnej pracy, niż w Poznaniu.

W ostatnich dniach, jak donoszą nieoficjalne źródła, doszło do wstępnych rozmów między przedstawicielami klubu a Szulczkiem.

Duże znaczenie w tej kwestii ma informacja, że Fornalikowi wraz z końcem sezonu 2023/24 wygasa kontrakt w Lubinie.

Karuzela trenerska w PKO Ekstraklasie nabiera tempa

Szulczka łączono ostatnio również z innymi klubami, w tym m.in. Cracovią. Jego ewentualne przejście do Zagłębia Lubin mogłoby znacząco wpłynąć na układ sił w nadchodzącym sezonie PKO Ekstraklasy.

Ostateczna decyzja wciąż nie zapadła, ale fanów i obserwatorów czekają emocjonujące tygodnie. Czy Szulczek zdecyduje się na nowe wyzwanie w swojej karierze trenerskiej? Wiele wskazuje na to, że przyszłość przyniesie ciekawe rozwiązania, zarówno dla samego szkoleniowca, jak i dla klubów zainteresowanych jego osobą.

Źródło: Jakub Seweryn / Filip Trokielewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x