Kolejny bramkarz zawita na The Emirates? To zwiastuje odejście ważnego zawodnika

Arsenal

Shutterstock/Media Whale Stock

Już tego lata kibice Arsenalu mogą być świadkami przyjścia do ich klubu nowego bramkarza. Mowa tutaj o Diantcie Ramaju, golkiperze Ajaksu Amsterdam.

W zeszłe lato na The Emirates zawitał David Raya z Brentford. Początkowo miał on dzielić “obowiązki” z Aaronem Ramsdale, ale z czasem wygryzł on z pierwszego składu swojego konkurenta. W związku z tym pojawiły się pogłoski jakoby właśnie Anglik chciał opuścić Kanonierów w poszukiwaniu regularnej gry. Zwłaszcza, gdy Arsenal zdecyduje się wykupić Hiszpana za 27 milionów funtów.

LondonWorld podaje, że agenci angielskiego golkipera już zaczęli badać grunt i szukać chętnych na usługi ich podopiecznego. Gdyby Ramsdale faktycznie odszedł z Emirates, klub musi szukać jego zastępstwa. Football Transfers informuje z kolei, że w orbicie zainteresowań znalazł się Diant Ramaj. Skauci londyńskiej drużyny obserwowali 22-latka już podczas jego przygody w Eintrachcie Frankfurt. Przed sezonem 2023/24 Niemiec zdecydował się przejść do Ajaksu Amsterdam, gdzie został podstawowym golkiperem. Jeśli Arsenal zechciałby kupić Ramaja, musiałby zapłacić Holendrom około 13 milionów funtów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x