Kolejne problemy ze zdrowiem Bielika

pzpn.pl

Krystian Bielik nie należy do zawodników niezniszczalnych, lecz jego limit pecha wydaje się nie mieć końca. Reprezentant Polski, który był jednym z najlepszych zawodników w spotkaniu u21 przeciwko Anglii wrócił do Charltonu z kolejnym problemem. 

 

Dla 21 latka mecz przeciwko Anglii był szczególny. Był jednym z liderów i prawdziwym filarem drużyny co doceniono w Polsce, jak i na wyspach. Obawą przed zgrupowaniem była jego niedawna kontuzja mięśniowa, która mogła nie pozwolić mu na zagranie pełnego spotkania. 
Dobrze przepracowane zgrupowanie rozwiało te obawy. 
Niestety polski defensor po wyjazdowym spotkaniu zaczął narzekać na bóle kostki, przez co zdecydowano się, aby opuścił zgrupowanie kadry i wrócił do Charltonu. 
Póki co nie jest znany dokładny stan zdrowia Bielika, lecz po komentarzu szkoleniowca drużyny występującej w League One w tej sprawie nie napawa optymizmem. Lee Bowyer oznajmił, że kłopot Krystiana związany jest ze stawem skokowym, który nie wygląda najlepiej. 
To byłaby kolejna kontuzja, która może zabrać kilka tygodni Bielikowi z rytmu gry, już 3 trzecia w tym sezonie. 
Nie wiemy jak długo potrwa przerwa od gry zawodnika Arsenalu, lecz na pewno nie zobaczymy go w kolejnym sprawdzianie kadry z Serbią. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi