Kolejne kluby zaangażowane w pomoc dzieciom Jakuba Kowalskiego

Korona Kielce, Ruch Chorzów, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, czy Podbeskidzie Bielsko-Biała to kolejne kluby polskiego futbolu, które postanowiły zaangażować się w charytatywne działanie na rzecz chorych na mukowiscydozę synów Jakuba Kowalskiego – piłkarza ostatniego z wymienionych zespołów. Pomysłodawcą akcji jest publicysta sportowy Krzysztof Stanowski, któremu udało się zachęcić do zabawy nie tylko drużyny, ale poszczególnych ludzi piłki.

Cała akcja, która nosi chwytliwą nazwę #NieKręćŻeWpłacisz, polega na nagraniu przez nominowaną grupę albo osobę krótkiego filmiku z konkretną śmieszną czynnością, wybraniu nominacji i wpłaceniu sumy na konto chorych chłopców.

Inicjatywa jest niesamowicie pomysłowa i potrzebna, oby rozwijała się jak najlepiej w piłkarskim świecie.

Nie tylko piłkarze mogą oczywiście pomóc. Dla zainteresowanych złożeniem datku udostępniony został numer konta, na który można dokonywać wpłat:
Fundacja Matio
Bank BPH SA 36 1060 0076 0000 3200 0132 9248
w tytule: Darowizna dla Oliwiera i Filipa KowalskichSprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.