Kobieca reprezentacja Brazylii rozegrała sparing z Grêmio U16

flcikr.com

W ramach przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, kobieca reprezentacja Brazylii rozegrała sparing z Grêmio U16. Nieoficjalnie mówi się, że drużyna młodzieżowa pokonała rywalki aż 6:0.

Na przełomie listopada i grudnia 2020 roku, żeńska reprezentacja Brazylii rozegrała swoje ostatnie mecze towarzyskie z Ekwadorem. Reprezentantki „Canarinhos” wygrały bardzo wysoko, za pierwszym razem 6:0, a parę dni później 8:0.

W styczniu obecnego roku,  kobieca reprezentacja Brazylii rozpoczęła cykl przygotowań do Igrzysk Olimpijskich. Według planu, przygotowanego przez federację, w zdobyciu medali na tej wielkiej sportowej imprezie, mają pomóc przygotowania z męskimi drużynami.

Wczoraj podopieczne Pii Sundhage rozegrały pierwszy sparing. Ich rywalem była młodzieżowa drużyna Grêmio. Niestety, ale oficjalnie nadal nie znamy wyniku meczu, ponieważ odbył się na zamkniętym obiekcie, a żadna ze stron nie chciała ujawnić rezultatu spotkania. Jednak dzięki dociekliwości dziennikarzy „GaúchaZH”, jedna z osób obsługujących mecz zdradziła rąbka tajemnicy. Według niej, w godzinnym sparingu padł wynik aż 6:0 dla Grêmio U16.

Reprezentantki Brazylii czekają jeszcze dwa sparingi, które odbędą się 18 stycznia. Najpierw „Canarinhos” zagrają z kobiecym zespołem Cruzeiro-RS, a następnie z męską drużyną Cruzeiro-RS U-16.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

1 thought on “Kobieca reprezentacja Brazylii rozegrała sparing z Grêmio U16

  1. hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahhaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahhaahahahhahahahahahahahahahahaahahahhaahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahhaahahahahahahahahaahahahhaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahhaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahhaahahah i one chcą zarabiać tyle co faceci xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *