

Kluivert: Nie żałuję dołączenia do Romy
Justin Kluivert przyznał, że zazdrościł swoim byłym kolegom z Ajaksu Amsterdam, którzy wyeliminowali Real Madryt w Lidze Mistrzów.
19-letni pomocnik w zeszłym roku opuścił klub z Amsterdamu. Holender w Romie spędza około 40% czasu na boisku. - Nie żałuję dołączenia do AS Romy, ale czasami myślę, że byłoby wspaniale występować w zespole, który pokonał Real Madryt - powiedział Kluivert w "Fox Sports".
- Wiele się uczę we Włoszech. Życie w pojedynkę czyni mnie silniejszym. Nieprawdą jest, że nie poprawiłem względem gry w Ajaksie - dodaje. - Nie wiem, czy pobyt w Holandii pozwoliłby mi na powołania do kadry narodowej. Wierzę, że wszystko dzieje się z jakoś powodu - zakończył Justin Kluivert.
-
AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-


AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-

AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40





































