Kluczowy piłkarz Legii Warszawa wrócił do treningów

Pawel Wszołek

Paweł Wszołek (Legia Warszawa) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kibice Legii Warszawa mają powody do zadowolenia. Ustępujący mistrz Polski oficjalnie poinformował, iż Paweł Wszołek wrócił do indywidualnych treningów.

Paweł Wszołek uszkodził mięsień dwugłowy uda podczas ligowego meczu z Lechią Gdańsk (2:1). Wypożyczony z Unionu Berlin skrzydłowy opuścił plac gry w 69. minucie przy stanie 2:0 dla swojego zespołu. Były reprezentant Polski otworzył wynik spotkania w 29. minucie, a w drugiej połowie zaliczył asystę przy trafieniu Pekharta.

Wszołek z powodu kontuzji opuścił pucharowe starcie z Rakowem Częstochowa oraz ligowy szlagier z Lechem Poznań. Klub z Łazienkowskiej 3 przekazał swoim kibicom bardzo pozytywne informacje. 29-latek w poniedziałek wrócił do indywidualnych treningów na boisku. Na ten moment nie wiadomo, czy doświadczony skrzydłowy będzie do dyspozycji trenera na poniedziałkowy mecz z Piastem Gliwice (18.04, 20:00).

Paweł Wszołek od momentu powrotu do Legii radzi sobie bardzo dobrze. W rundzie wiosennej rozegrał już 10 meczów, w których strzelił 4 bramki i zaliczył 2 asysty.