Kluby Serie A chcą pomocnika Czerwonych Diabłów

manutd.com

Donny van de Beek ma opuścić Manchester United w styczniowym oknie transferowym i według “La Gazzetta dello Sport” istnieją cztery opcje dla Holendra.

26-letni pomocnik rozegrał w tym sezonie zaledwie 21 minut dla Czerwonych Diabłów i wszystko wskazuje, że zimą zmieni otoczenie. Równocześnie kluby Serie A mogą mieć nadzieję na pozyskanie Holendra, jeśli Anglicy zgodzą się go wypożyczyć i wypłacić dużą część jego pensji do czerwca.

Brytyjskie media twierdziły, że jest możliwa przeprowadzka do Juventusu Turyn. “LGdS” pisze, że jest to mały prawdopodobny kierunek dla byłego zawodnika Ajaksu. Dlatego Genua może być realną opcją, zwłaszcza że już latem ubiegłego roku próbowano wypożyczyć van De Beeka. W kontekście pomocnika padają też nazwy Fiorentiny oraz Atalanty Bergamo.

– Muszę regularnie grać… jeśli nie w Manchesterze United, to w innym klubie. To zdrowa ambicja. Mam totalnego bzika na punkcie piłki nożnej. Dobrze zarabiam na życie w United, ale pieniądze nigdy nie były moją motywacją – mówił piłkarz w listopadzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.