talksport.com

We wtorkowy wieczór FC Liverpool pokonał AS Roma 5:2 w pierwszym półfinale Ligi Mistrzów. Po meczu szkoleniowiec “The Reds”, Jurgen Klopp nie krył zadowolenia z rezultatu, choć podkreślał, że zespół jest dopiero w połowie drogi do finału.

Rozegraliśmy niemal perfekcyjne 80 minut. Potem wkradł się błąd i rzut karny. 5:2 to dla nas świetny rezultat, ale bylibyśmy oczywiście jeszcze bardziej zadowoleni, gdybyśmy nie stracili tych bramek. Jutro pewnie całkowicie inaczej będę do tego podchodził, ale na ten moment wiem, że mogliśmy uniknąć tego. – stwierdził Niemiec po meczu.

Wygląda na to, że Alex Oxlade-Chamberlain ma poważniejszy uraz. To dla nas zła wiadomość, przy niezbyt szerokiej kadrze. – odniósł się Klopp do zmiany Chamberlaina w osiemnastej minucie meczu.