Klęska Bayernu w Pucharze Niemiec. Salihamidzić: To było szokujące

Borussia - Bayern

W środowy wieczór Bayern Monachium doznał jednej z najboleśniejszych porażek w ostatnich latach. “Bawarczycy” przegrali aż 0:5 z Borussią Mönchengladbach w Pucharze Niemiec.

Wszyscy obserwatorzy spotkania nie ukrywali szoku wobec bezradności Bayernu w tym meczu. Po spotkaniu głos zabrał dyrektor sportowy klubu i były zawodnik – Hasan Salihamidzić. Pojawiły się sugestie, że gra była spowodowana kolejną nieobecnością Juliana Nagelsmanna przez zakażenie koronawirusem.

To było szokujące. Nie było nas na boisku. W pierwszej połowie nie wygraliśmy ani jednego pojedynku. To było zbiorowe zaćmienie, właściwie niewytłumaczalne. To spekulacje. Oczywiście, że chcemy mieć trenera na ławce, ale porażka nie ma nic wspólnego z Dino Toppmoellerem. Przegrywaliśmy 0:3 po 19 minutach, bo nie wygrywaliśmy żadnych pojedynków – skomentował Salihamidzić.

Tym samym już wiadomo, że jednego trofeum Bayern na pewno nie zdobędzie.