Klafurić: Jestem bardzo szczęśliwy, że zostaję w Legii

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Dean Klafurić, który poprowadził Legię Warszawa do zdobycia mistrzostwa Polski oraz Pucharu Polski nie ukrywał zadowolenia po podpisaniu nowej umowy z Wojskowymi.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że zostaję w Legii. Patrzę z optymizmem na najbliższy sezon. Jestem dumny, że będę mógł w dalszym ciągu współpracować z tymi piłkarzami i z tym sztabem szkoleniowym. Przed nami nowe wyzwania i nowe cele. Wierzę, że możemy się rozwijać i grać znacznie lepszy futbol – powiedział 45-letni Chorwat.

Kontrakt Deana Klafuricia będzie ważny przez rok i zawarto w niej opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy – W końcówce sezonu nie skupiałem się na tym, czy zostanę. Graliśmy praktycznie co trzy dni, liczyły się wyłącznie zwycięstwa. Od początku wiedziałem, że zostaję trenerem Legii na miesiąc, a dopiero później rozpoczną się rozmowy nt. mojej przyszłości. Niedługo rozpoczynamy okres przygotowawczy do nowego sezonu i będziemy mieć więcej czasu, by popracować z zespołem nad kwestią stylu gry i taktyki – dodaje Dean Klafurić.

źródło: Legia.com / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi