Kilka tygodni przerwy Marcina Bułki

Marcin Bułka

fot. Mikołaj Barbanell

Marcin Bułka doznał kontuzji i czeka go teraz wymuszona przerwa. Polski bramkarz nie będzie zdolny do gry przez kilka najbliższych tygodni.

21-latek występuje aktualnie w barwach francuskiej drużyny LB Châteauroux. Od samego początku stał się ważnym ogniwem tej drużyny, przejął miejsce pierwszego bramkarza, zagrał już w trzech spotkaniach, lecz niestety będzie musiał sporo poczekać na kolejne.

LB Châteauroux poinformowało, że 21-latek zwichnął więzadło skokowo-strzałkowe przednie w prawej kostce. Oznacza to, że będzie pauzował przez kilka tygodni.

– Jestem bardzo rozczarowany odniesioną kontuzją. Podczas wykonywania interwencji usłyszałem trzask i od razu zrozumiałem, że sprawa będzie poważna. To największy uraz w trakcie mojej dotychczasowej kariery. Przyjechałem do Châteauroux, aby grać jak najwięcej i pomóc drużynie pozostać w lidze, ale niestety na dzisiaj muszę skoncentrować się na mojej rehabilitacji, aby jak najszybciej wrócić na boisko i następnie osiągnąć cel wyznaczony przed zespołem – powiedział Bułka.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *