Kieran Gibbs piłkarzem Interu Miami CF

https://www.intermiamicf.com/

Inter Miami CF poinformowało o podpisaniu kontraktu z trzykrotnym zdobywcą FA Cup, Kieranem Gibbsem. Doświadczony lewy obrońca podpisał dwuletni kontrakt z drużyną występującą w MLS.

Po wygaśnięciu kontraktu z West Bromwich Albion (1 lipca 2021 roku) Anglik dołączy do nowej drużyny.

– Kieran to niesamowity piłkarz. Jego technika, doświadczenie oraz tempo pracy będą bardzo przydatne na lewej flance – powiedział Chris Henderson. Ma za sobą występy na najwyższym poziomie i wierzymy, że w lecie wniesie taką samą jakość do Interu Miami i MLS.

– Jestem niezmiernie podekscytowany faktem, że w lecie rozpocznie się nowy rozdział w mojej karierze. Nie mogę się doczekać przyjęcia nowej kultury oraz wyzwania. Jestem pod wrażeniem wizji klubu i nie mogę się doczekać występu przed The Siege, Southern Legion, Vice City 1896 – powiedział Kieran Gibbs.

Przez 14 sezonów 31-latek występował reprezentował między innymi drużyny występujące w Premier League. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w październiku 2007 roku dołączając do pierwszej drużyny Kanonierów. W barwach Arsenalu rozegrał ponad 200 spotkań. Podczas długoletniej kadencji w klubie zdobył FA Cup w latach 2014,2015,2017. W sierpniu 2017 roku Kieran przeniósł się do West Bromwich Albion.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *