Kibice Malagi wyśmiewają ruchy swojego klubu. Witają ludzi na lotnisku jako nowe transfery [WIDEO]

Kibice Malagi, która spadła do 3. ligi hiszpańskiej nie są zadowoleni z sytuacji swojego klubu. Nie brakuje im jednak humoru, ponieważ w kreatywny sposób wyśmiewają ruchy zarządu swojej drużyny.

Malaga na początku poprzedniej dekady była jednym z ciekawszych projektów w Europie. Przez pieniądze z Bliskiego Wschodu. Ściągali najlepszych hiszpańskich piłkarzy jak Cazorla czy Joaquín, dotarli do decydujących faz ligi mistrzów, jednak w pewnym momencie cały plan się zawalił, a drużyna pogrążyła się w przeciętności.

Hiszpańska drużyna w trakcie gry w Secunda Division miała już status upadłego giganta, jednak po tegorocznym spadku na trzeci poziom czara goryczy się przelała. Dodatkowo, władze nie zaprezentowały się z dobrej strony na rynku transferowym.

W ramach wyśmiana swojej drużyny i protestu, fani zebrali się na lotnisku i witali przypadkowych turystów jako nowe transfery swojego klubu. Koszulki prezentowały miasto z którego przyleciały “nowe nabytki”, a cała akcja została zorganizowana przez popularnego TikTokera.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.