Kibice bezlitośni dla Urbana! Na forach wrze!

Legia przegrywa i na dzień dzisiejszy nie ma nawet jednej strzelonej bramki w fazie grupowej Ligi Europy. Trener się tłumaczy a kibice chcą jego dymisji.

Po wczorajszej porażce Legii Warszawa z Apollonem nastroje w klubie z Warszawy są delikatnie mówiąc nie najlepsze.

Trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę, że mistrz Polski nie potrafił ograć na prawdę mocno przeciętnej drużyny z Cypru.

Co na ten temat sądzą kibice Legii?

Napiszemy tylko tyle, że ich ocenie sytuacja jest jednoznaczna – to Jan Urban jest głównym autorem tej porażki i powinien odejść z klubu.

Niektórzy używają bardzo ostrych słów i niewykluczone, że wyraz swojej dezaprobaty dadzą już w niedzielę podczas najbliższego meczu ligowym z Wisłą Kraków.

Urbanowi zarzuca się brak pomysłu na grę drużyny, nietrafione wyboru personalne oraz brak reakcji podczas meczu na zmieniającą się sytuację.

Trzeba jednak racjonalnie przyznać, że jednym z grzechów trenera warszawskiej ekipy, który aż nadto jest widoczny to zbyt zachowawcze wypowiedzi przedmeczowe.

Jan Urban wciąż powtarzając przed praktycznie każdym meczem że “Nie jesteśmy faworytem” lub “Rywal jest lepszy”, podcina skrzydła własnemu zespołowi.

Jaka będzie potoczą się losy trenera Legii? – prezes klubu Bogusław Leśnodorski nie wypowiedział się do tej pory na temat porażki z Apollonem czy też o tym czy posada trenera Urbana jest zagrożona.

Jedno jest pewne. Jan Urban jest już na cenzurowanym  i każda kolejna porażka podsyci tylko złość kibiców oraz uruchomi kolejną lawinę głosów domagających się zwolnienia trenera.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x