Keylor Navas nie narzeka na brak opcji. Może zostać w Europie
Keylor Navas już od jakiegoś czasu jest łączony z opuszczeniem Paris Saint-Germain. Może do tego dojść jeszcze w styczniu.
Jeszcze niedawno media informowały, że doświadczony bramkarz może pójść drogą Cristiano Ronaldo i dołączyć do Al-Nassr. Okazuje się jednak, iż szuka nadal wyzwania w Europie i będzie miał taką możliwość. W Paryżu od jakiegoś czasu przegrywa rywalizację z Gianluigim Donnarummą. A jego umiejętności są na tyle wysokim poziomie, iż może jeszcze grać regularnie w solidnym klubie.
Brytyjskie media przekonują o zainteresowaniu ze strony Nottingham Forest oraz AFC Bournemouth. Navas w Nottingham miałby mocnego rywala w postaci Deana Hendersona, lecz ten ostatnio doznał kontuzji. Z kolei w Bournemouth do tej pory bramkarzem podstawowym był doświadczony Neto. Jednakże on niedawno także miał problemy zdrowotne, a "Wisienki" miały wtedy problemy z obsadzeniem pozycji.
Samo PSG raczej nie powinno robić problemów z odejściem 36-latka. Reprezentant Kostaryki ma o tyle trudną sytuację, że niezależnie od formy to i tak jest tylko zmiennikiem Donnarummy. Mimo wielu sukcesów osiągniętych w przeszłości w Paryżu.
Źródło: TheAthletic.com/L’Équipe
-

AktualnościZnamy wyjściowe składy na mecz Girona FC - RCD Mallorca (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 20:03
-


AktualnościLeeds United - Burnley FC składy ogłoszone. Wyjściowe ustawienia drużyn (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 20:02
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Legia Warszawa - Widzew Łódź. Kto zagra od pierwszej minuty? (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 20:01
-


AktualnościWyjściowe składy na mecz Korona Kielce - Piast Gliwice (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 16:38
-

AktualnościArsenal zremisował 1:1 z Atletico Madryt – rzut karny Viktor Gyökeresa, rewanż w Londynie otwartyNowacki / 30 kwietnia 2026, 12:40
-

AktualnościAchraf Hakimi nie zagra w rewanżu z Bayernem – kontuzja uda wyklucza obrońcę PSGNowacki / 30 kwietnia 2026, 12:02
































