

Keita nie chce wracać do Poznania?
Muhamed Keita w rozmowie z norweską prasą wyznał iż czuje się samotny w Poznaniu i czuje się "zmuszony" do powrotu do Polski.
"Mam jeszcze kontrakt z Lechem, dlatego może mi kazać wrócić do Poznania i grać w tej drużynie. Ja czuję się tam jednak bardzo samotny. Jedyne moment, gdy byłem szczęśliwy, to gdy grałem w piłkę. Jest to trochę trudne, ale nie mogę o tym teraz myśleć." - stwierdził Keita w rozmowie z portalem vg.pl.
25-letni piłkarz pochodzący z Gambii przybył do Lecha w 2014 roku. Rozegrał jednak tylko czternaście meczów w barwach "Kolejorza" oraz był wypożyczany do Stabeak i Stromsgodset.
-
AktualnościArnold ostrzega przed Mbappé przed meczem Irak – Francja w grupie I mundialu 2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 13:20
-


AktualnościPrzewidywane składy drużyn na mecz Francja - Irak | 22.06.2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 13:09
-


AktualnościFrancja - Irak sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 11:14
-


AktualnościNowa Zelandia - Egipt oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:47
-

AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka oceny zawodników po meczu (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:44
-

AktualnościStatystyki z meczu Nowa Zelandia - Egipt. Liczby i dane po meczu (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:44





































