

Keita Baldé przybył do Mediolanu
Keita Baldé przybył do Mediolanu, by przejść testy medyczne.
23-latek zostanie wypożyczony z AS Monaco do Interu na rok. Włosi będą mieli opcję wykupu zawodnika. Jeżeli "Nerazzurri" zdecydują się na transfer definitywny, to będą musieli zapłacić ponad 30 milionów euro.
VIDEO 📽️#Inter, visite mediche iniziate da qualche minuto per #Keita 👇https://t.co/4pTU8EqHQu
— Gianluca Di Marzio (@DiMarzio) August 13, 2018
Rok temu Monaco wykupiło Keitę z Lazio. Zdobył osiem bramek i zaliczył jedenaście asyst w minionym sezonie.
-
AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na mecz Urugwaj - Hiszpania (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 1:09
-


AktualnościZnamy podstawowe składy na spotkanie Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 1:06
-


AktualnościNorwegia - Francja oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (26.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 0:03
-


AktualnościSenegal - Irak oceny dla piłkarzy po spotkaniu (26.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 0:01
-

AktualnościStatystyki meczowe Senegal - Irak. Pełna analiza spotkania (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 23:50
-

AktualnościNorwegia - Francja statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 23:48





































